JAK ZJISTIT VELIKOST NÁRAMKU

Nevíte, jakou máte velikost u minerálních náramků? Nevadí, poradím Vám, jak si velmi snadno změřit velikost obvodu zápěstí. Změřte si obvod zápěstí napevno pomocí krejčovského metru nebo provázku, který pak přiložíte k pravítku. Vaše velikost musí být vždy uvedena v cm a obvod je třeba měřit opravdu natěsno bez jakékoliv vůle. Nikoliv však tak, aby se do ruky zařezával. Měřte si tu ruku, na které budete náramek nosit. K naměřenému obvodu Vašeho zápěstí přidávám u korálků velikosti 8 mm 2 cm navíc a ke korálkům velikosti 6 mm přidávám 1,5 cm. Podle zkušeností by náramek neměl být až moc upnutý ani volný. Za větší velikost náramku neúčtuji žádný poplatek. Pokud si s velikostí i přesto nebudete vědět rady, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím. 

Jak se postupuje při výrobě náramku na míru?

Vzhledem k výrobě náramků přesně na míru se může stát, že pořadí korálků u zakončení náramku se může lišit od toho na fotografii. Mohu 1-2 korálky odebrat nebo naopak přidat (záleží na velikosti obvodu Vašeho zápěstí napevno). Obvykle se spojím se zákazníkem, případně mu pošlu fotografii vytvořeného náramku. V nákupním košíku v kroku č. 3 “Informace pro vás” prosím zaškrtněte políčko “Zadat poznámku pro prodejce” a do prázdného políčka napište velikost Vašeho zápěstí napevno.

Jakou mám zvolit velikost, když chci koupit náramek jako dárek?

Zvolení správné velikosti by Vám usnadnilo, pokud byste měli možnost nějakým způsobem změřit nebo zjistit velikost obvodu. V opačném případě doporučuji objednat velikost, která bude podle Vašeho odhadu vyhovovat. Pokud stále váháte, s výběrem velikosti Vám ráda pomohu.