MŮJ PŘÍBĚH

Jmenuji se Marina a propadla jsem tvoření náramků. Vše začalo pouhým přáním v roce 2018 - mým přáním pořídit si náramek, který by byl něčím výjimečný. A nejen výjimečný, ale zároveň aby mi dodal energii a podpořil pozitivní myšlení. Nenapadlo mě proto nic jiného, než si svůj první minerální náramek jednoduše vytvořit. Chytlo mě to a nepustilo dodnes! Mé nadšení z tvoření náramků se nedalo skrýt. Brzy poté, co u mě lidé z blízkého okolí začali poptávat náramky na přání, jsem začala s jejich zakázkovou výrobou. Minerály nakupuji pouze u spolehlivých dodavatelů nebo na výstavách a k výrobě náramků používám komponenty výhradně z chirurgické oceli. Předtím, než nějaký náramek vyrobím, se vždy zamyslím, jak bude náramek vypadat, kdo by ho mohl nosit a jaký bude mít význam pro svého nositele. Nikdy se nepouštím do výroby „strojově,“ ale jen když mě políbí "múza", do každého náramku tím vkládám i kousek sebe. Chci, aby vznikaly pouze opravdové originály. 
 
Velká poptávka mě v roce 2021 utvrdila v zájmu o mou tvorbu a přivedla na myšlenku rozšíření sortimentu. Do nabídky výrobků jsem proto zařadila náramky, náhrdelníky a náušnice - vše z chirurgické oceli - které sama nosím, a nedám na ně dopustit. Tyto šperky jsou odolné a nečernají, jsou hypoalergenní a cenově dostupné. Miluji originální design, a proto vybírám jedinečné kousky, které jsou dostupné v omezeném počtu kusů.
 
Pro spokojenost svých zákazníků dělám maximum - být s vámi na jedné vlně je pro mne samozřejmostí. Každý šperk před odesláním pečlivě kontroluji a odesílám v dárkovém semišovém sáčku, který potěší, když šperk posíláte jako dárek přímo na adresu obdarovaného.
 
  
S láskou, Marina